سرگرمی هایی که با آنها میتوانید پول درآوردید

اشتراک گذاری:

سرگرمی هایی که با آنها میتوانید پول درآوردید

پول درآوردن  با سرگرمی  یکی از فکرهایی است که هرکسی حتما یکبار به آن فکر کرده است

عده ای از افراد  شاید در روز هشت ساعت کار کنند و هشت ساعت میخوابند و در کنار مسئولیت های زیاد مثل خانواده ، فرزند ، والدین و… به این مسئله فکرمی کنند که اصلا وقتی برای خود ندارند اما بعد از خواندن این مقاله مفید حتما به این فکر می افتید که زمانی به اسم “زمان من ” در زندگی شخصی تان تعریف کنید حال که در کنار این سرگرمی پول هم میتوانید درآورید

سرگرمی ها میتوانند پول درآورند

سرگرمی ، تفریح ، یک زمان خاص برای خالی کردن فکر از موضوعات منفی و رفتن به سوی مثبت اندیشی است

سرگرمی ها به ما کمک میکنند که استرس و اضطراب های ناشی از زندگی روزمره را پایین بیاوریم واین موضوع خطر ابتلا به بیماری فشار خون را بسیار پایین می آورد و در نتیجه آرام آرام از سکته دور خواهیم شد و همین طور فعالیت مغزمان افزایش میابد و بدنی مقابله کننده با سرطان برای خودمان میسازیم.

همچنین سرگرمی ها به ما کمک میکنند که راحت تر بتوانیم تجربیات خود را انتقال دهیم و از افرادی که با آنها سرگرم میشویم تجربه های بیشتری یاد بگیریم.

ساختن عادت در زندگی بطور میانگین ۶۶ روز طول میکشد در همین ۶۶ روز شمات هم میتوانید سرگرمی برای خودتان ایجاد کنید و در کنار این سرگمی هم میتوانید در شغل خود حرفه ای شوید و به مراتب پول آفرینی هم کنید.

با این شش راه لحظه ها و جیب خودتان را غنی کنید.

۱- کارهنری و پول آفرینی

عده ای  ازافراد با طراحی کردن میتوانیم استرس خود را کاهش دهیم اگر هم علاقه ای به این کار ندارین آن را تست کنید بگذارید قلم هر چقدر میخواهد بکشد بگذارید تمامی انرژی های منفی از طریق قلم روی کاغذ ریخته شوند این بسیار کمک میکند تا خودتان را خالی کنید و برای روزهای آینده در زندگی تان آماده باشید.

به این طریق یک طرح منحصر به فرد را خلق میکنید و میتوانید برای ایجاد نمایشگاه از خانه خودتان و دوستانتان شروع کنید و یا برای حرفه ای شدن در این کار به دوره های طراحی همین سرکوچه تان بپیوندید.همین طور آرام آرام احساسات دورنی خودتان را روی کاغذ می آورید و از طریق نمایشگاه های کوچک پول آفرنی هم میکنید امروزه هم شبکه های اجتماعی بسیار کمک کننده اند و میتوانید خیلی راحت به شهرت هم برسید.

۲- مقاله نویسی

مقاله نویسی مانند تبدیل شدن به هنرمندان است شما در ابتدا این کار را به خاطر پول درآوردنش نمیکنید به خاطر سرگرمی ای که برای شما ایجاد میکند انجام میدهید در رابطه با هر چیزی میتوانید بنویسید میتوانید دانش خود را بیان کنید میتوانید احساسات شخصی خودتان را درمیان بگذارید یا میتوانید برای دیگران سرگرم کننده باشید به هر حال به شما کمک میکند حالتان بهتر و بهتر شود و از استرس ها دور باشید که در نهایت این سرگرمی هم آرام آرام به پول آفرینی نیز تبدیل میشود.

میتوانید محصولات خصوصی را بفروشید یا میتوانید پرداخت کلیکی یا تبلیغات داشته باشید به هرحال پولی آفرینی صورت میگیرد که بسته به تلاش شما این رقم بزرگ یا کوچک خواهد بود.

۳-کلکسیونرسکه باشید

بسیاری از ما وقتی میخواهیم به کسانی فکر کنیم که کلکسیون سکه جمع میکنند یاد پدربزرگ ها یا آدم های سالمند می افتیم اما در حقیقت این سرگرمی بسیاری خوبی است که شما را در طول روز خیلی راحت میتواند از استرس ها دور کند.

ارزشمند بودن این راهکار برای پول آفرینی به این دلیل نیست که پول به خودی خود ارزشمند است در واقع چند عامل سکه های را ارزشمند میکند که یکی از آن ها قدیمی بودن آن ها است و از این دسته میتوان به مقدار سالم بودن آن ها و یا سال ضرب شدن آن ها و تمیز بودنشان نیز اشاره کرد و باز هم در این راستا شبکه های اجتماعی نیز برای شما کمک کننده خواهند بود راه های بسیاری زیاد و جالبی برای سرگرم شدن همراه با پول در آوردن وجود دارد بسیار طبیعی است که ما فقط باید ذهنیت فقیرانه خود را کنار بگذاریم و ذهنین فراوانی را با آن جایگزین کنیم.

۴- بازیافت های خلاقانه

در اطراف ما وسایلی هست که  که بی استفاده مانده است بسیار از کتاب ها ، اسباب بازی ها ، آهن پاره ها و.

از این کالاهای بازیافتی اسباب بازی یا محصولات دکوری زیبا و انتزاعی بسازید مشتری های خاص خودش را دارد همه ما دوسداریم در دکورمان چیزهای عجیب و غریب داشته باشیم تا اما نکته اینجاست که آن ها را به چه قیمتی تهیه کنیم کالاهای انتزاعی قیمتی ندارند و شما میتوانید با قیمت گذاری معقول آن ها را بفروشید و به پول نقدر تبدیل کنید.

۵- آموزش

تدریس یکی از راه های متداول در دنیای برای پول آفرینی است اما راهی که به ذهن خود من خطور میکند این است که همه ما نمیتوانیم هر آموزشی را در هرجایی پیدا کنیم اگر شیرین کاری و یا دانشی خاص دارید که میتوانید آن را آموزش دهید پس شروع کنید هم شما را از استرس ها دور میکند و هم برایتان پول زا خواهد بود.


دسته بندی: سرگرمی

1398/04/31

نویسنده :


نظرات کاربران

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به 118 مشاغل می‌باشد.©